ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA BLOCK 600

MARSHALLS METROLINIA BLOCK 600

Dostępna w prefabrykowanym betonie wyprodukowanym w Wielkiej Brytanii lub kamieniu naturalnym, Metrolinia Block 600, stanowi część szeregu bloków konstrukcyjnych, które pozwalają projektantom tworzyć różnorodne konfiguracje siedzeń, aby sprostać wyzwaniom współczesnego miejskiego krajobrazu.

Block 600 może być używany w konfiguracji lub jako proste samodzielne rozwiązanie zapewniające dużą elastyczność i wspierające chęć tworzenia przestrzeni towarzyskich, w których ludzie chcą się zrelaksować i spędzić czas.

Asortyment jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych w betonie, piaskowcu lub granicie.

Moduły można również dostosować do konkretnych, indywidualnych wymagań. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.

  • Współczesny i ponadczasowy design
  • Osiągalne nieograniczone konfiguracje
  • Dostępne w kamieniu naturalnym lub betonie, pasujące do różnych projektów
  • Oferowany w różnych wariantach kolorystycznych
  • Konstrukcja natynkowa, kotwiona, ograniczająca zakłócenia podczas montażu
  • Moduły pośrednie mogą być używane jako samodzielne elementy
ZDJĘCIE PRODUKTU
lawka-metrolinia-marshalls

ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA BLOCK 600

 

 

KOLORYSTYKA

lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY
lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY – ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA BLOCK 600

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUSZEROKOŚĆ mmDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls METROLINIA Block 600600600456382
Marshalls METROLINIA Block 12006001200456760
Marshalls METROLINIA Radius corner Block12001200456904
Marshalls METROLINIA Corner Block600600456382
Marshalls METROLINIA X Block600600456382
Marshalls METROLINIA T Block600600456382
Marshalls METROLINIA Seat 600600600811450
Marshalls METROLINIA Seat 12006001200811900
Marshalls METROLINIA Bench 600600600456440
Marshalls METROLINIA Bench 12006001200456880
Marshalls METROLINIA Planter600600456234
Marshalls METROLINIA Radius end Block600600456370
     
DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUDŁUGOŚĆ (MM)SZEROKOŚĆ (MM)CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ (MM)WYSOKOŚĆ SIEDZISKA (MM)WAGA (KG)METODA MOCOWANIA
       
Metrolinia Block 600 Brackendale Sandstone600600456456410Montaż powierzchniowy i zabezpieczony kołkami rozporowymi M12
Metrolinia Block 600 Brownridge Sandstone600600456456415
Metrolinia Block 600 Callisto Granite600600456456450
Metrolinia Block 600 Concrete600600456456382
Metrolinia Block 600 Laurel Bank Sandstone600600456456410
Metrolinia Block 600 Sander Red Sandstone600600456456420
Metrolinia Block 600 Thornlake Sandstone600600456456415
Metrolinia Block 600 Umbriel Granite600600456456420