ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA RADIUS END BLOCK

MARSHALLS METROLINIA RADIUS END BLOCK

Dostępny w prefabrykowanym betonie wyprodukowanym w Wielkiej Brytanii lub w kamieniu naturalnym, blok końcowy Metrolinia stanowi część szeregu bloków konstrukcyjnych, które pozwalają projektantom tworzyć różnorodne konfiguracje siedzeń, wspierając pragnienie tworzenia przestrzeni towarzyskich, w których ludzie chcą się zrelaksować i spędzać czas.

Moduł End Block służy do rozpoczynania lub kończenia konfiguracji i można go określić za pomocą promienia narożnika lub prostopadłego końca.

Gama Metrolinia jest dostępna w różnych opcjach kolorystycznych w betonie, piaskowcu lub granicie.

Moduły można również dostosować do konkretnych, indywidualnych wymagań. 

  • Współczesny i ponadczasowy design
  • Dostępne nieograniczone konfiguracje
  • Dostępne w kamieniu naturalnym lub betonie, pasujące do różnych projektów
  • Oferowany w różnych wariantach kolorystycznych
  • Konstrukcja natynkowa, kotwiona, ograniczająca zakłócenia podczas montażu
  • Moduły pośrednie mogą być używane jako samodzielne elementy
ZDJĘCIE PRODUKTU
lawka-metrolinia-marshalls

ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA RADIUS END BLOCK

 

 

KOLORYSTYKA

lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY
lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY – ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA RADIUS END BLOCK

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUSZEROKOŚĆ mmDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls METROLINIA Block 600600600456382
Marshalls METROLINIA Block 12006001200456760
Marshalls METROLINIA Radius corner Block12001200456904
Marshalls METROLINIA Corner Block600600456382
Marshalls METROLINIA X Block600600456382
Marshalls METROLINIA T Block600600456382
Marshalls METROLINIA Seat 600600600811450
Marshalls METROLINIA Seat 12006001200811900
Marshalls METROLINIA Bench 600600600456440
Marshalls METROLINIA Bench 12006001200456880
Marshalls METROLINIA Planter600600456234
Marshalls METROLINIA Radius end Block600600456370
     
DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUDŁUGOŚĆ (MM)SZEROKOŚĆ (MM)CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ (MM)WYSOKOŚĆ SIEDZISKA (MM)WAGA (KG)METODA MOCOWANIA
       
Metrolinia Radius End Block Brackendale Sandstone600600456456410Montaż powierzchniowy i zabezpieczony kołkami rozporowymi M12
Metrolinia Radius End Block Brownridge Sandstone600600456456415
Metrolinia Radius End Block Callisto Granite600600456456450
Metrolinia Radius End Block Concrete600600456456370
Metrolinia Radius End Block Laurel Bank Sandstone600600456456410
Metrolinia Radius End Block Sander Red Sandstone600600456456420
Metrolinia Radius End Block Thornlake Sandstone600600456456415
Metrolinia Radius End Block Umbriel Granite600600456456420