ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA SEAT CROSS CONFIGURATION

MARSHALLS METROLINIA SEAT CROSS CONFIGURATION

Dostępna w postaci prefabrykowanego betonu wyprodukowanego w Wielkiej Brytanii lub kamienia naturalnego, ławka Metrolinia Seat stanowi część szeregu bloków konstrukcyjnych, które pozwalają projektantom tworzyć różnorodne konfiguracje siedzeń, aby sprostać wyzwaniom współczesnych krajobrazów miejskich.

Seat może być używany w konfiguracji lub jako proste rozwiązanie samodzielne zapewniające dużą elastyczność i wspierające chęć tworzenia przestrzeni towarzyskich, w których ludzie chcą się zrelaksować i spędzić czas. Siedzisko, dostępne w długości 600 i 1200 mm, jest wykończone drewnianymi listwami Iroko i oferowane w różnych wariantach kolorystycznych w betonie, piaskowcu lub granicie.

Moduły można również dostosować do konkretnych, indywidualnych wymagań.

  • Współczesny i ponadczasowy design
  • Dostępne nieograniczone konfiguracje
  • Dostępne w kamieniu naturalnym lub betonie, pasujące do różnych projektów
  • Oferowany w różnych wariantach kolorystycznych
  • Konstrukcja natynkowa, kotwiona, ograniczająca zakłócenia podczas montażu
  • Moduły pośrednie mogą być używane jako samodzielne elementy
ZDJĘCIE PRODUKTU
lawka-metrolinia-marshalls

ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA SEAT CROSS CONFIGURATION

 

 

 

 

 

KOLORYSTYKA

lawka-metrolinia-marshalls

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUSZEROKOŚĆ mmDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls METROLINIA Block 600600600456382
Marshalls METROLINIA Block 12006001200456760
Marshalls METROLINIA Radius corner Block12001200456904
Marshalls METROLINIA Corner Block600600456382
Marshalls METROLINIA X Block600600456382
Marshalls METROLINIA T Block600600456382
Marshalls METROLINIA Seat 600600600811450
Marshalls METROLINIA Seat 12006001200811900
Marshalls METROLINIA Bench 600600600456440
Marshalls METROLINIA Bench 12006001200456880
Marshalls METROLINIA Planter600600456234
Marshalls METROLINIA Radius end Block600600456370