ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA RADIUS CORNER BLOCK

MARSHALLS METROLINIA RADIUS CORNER BLOCK

Dostępne w prefabrykowanym betonie wyprodukowanym w Wielkiej Brytanii lub w kamieniu naturalnym, Metrolinia Radius Corner Block stanowi część szeregu bloków konstrukcyjnych, które pozwalają projektantom tworzyć różnorodne konfiguracje siedzeń, wspierając pragnienie tworzenia przestrzeni towarzyskich, w których ludzie chcą się zrelaksować i spędzać czas.

Blok narożnikowy można łączyć, aby tworzyć zakręty, zmieniając kierunek przepływu w konfiguracji, oferując jednocześnie możliwość uzyskania szeregu projektów w celu dopasowania do indywidualnego środowiska.

Gama Metrolinia jest dostępna w różnych opcjach kolorystycznych w betonie, piaskowcu lub granicie.

  • Współczesny i ponadczasowy design
  • Dostępne nieograniczone konfiguracje
  • Dostępne w kamieniu naturalnym lub betonie, pasujące do różnych projektów
  • Oferowany w różnych wariantach kolorystycznych
  • Konstrukcja natynkowa, kotwiona, ograniczająca zakłócenia podczas montażu
  • Moduły pośrednie mogą być używane jako samodzielne elementy
ZDJĘCIE PRODUKTU
lawka-metrolinia-marshalls

ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA RADIUS CORNER BLOCK

 

 

KOLORYSTYKA

lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY
lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY – ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA RADIUS CORNER BLOCK

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUSZEROKOŚĆ mmDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls METROLINIA Block 600600600456382
Marshalls METROLINIA Block 12006001200456760
Marshalls METROLINIA Radius corner Block12001200456904
Marshalls METROLINIA Corner Block600600456382
Marshalls METROLINIA X Block600600456382
Marshalls METROLINIA T Block600600456382
Marshalls METROLINIA Seat 600600600811450
Marshalls METROLINIA Seat 12006001200811900
Marshalls METROLINIA Bench 600600600456440
Marshalls METROLINIA Bench 12006001200456880
Marshalls METROLINIA Planter600600456234
Marshalls METROLINIA Radius end Block600600456370
     
DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUDŁUGOŚĆ (MM)SZEROKOŚĆ (MM)CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ (MM)WYSOKOŚĆ SIEDZISKA (MM)WAGA (KG)METODA MOCOWANIA
       
Metrolinia Radius Corner Block Brackendale Sandstone12001200456456970Montaż powierzchniowy i zabezpieczony kołkami rozporowymi M12
Metrolinia Radius Corner Block Brownridge Sandstone12001200456456985
Metrolinia Radius Corner Block Callisto Granite120012004564561070
Metrolinia Radius Corner Block Concrete12001200456456904
Metrolinia Radius Corner Block Laurel Bank Sandstone12001200456456970
Metrolinia Radius Corner Block Sander Red Sandstone120012004564561000
Metrolinia Radius Corner Block Thornlake Sandstone12001200456456980
Metrolinia Radius Corner Block Umbriel Granite120012004564561000