ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA SEAT 1200

MARSHALLS METROLINIA SEAT 1200

Dostępna w postaci prefabrykowanego betonu wyprodukowanego w Wielkiej Brytanii lub kamienia naturalnego, siedzisko Metrolinia Seat 1200 stanowi część szeregu bloków konstrukcyjnych, które umożliwiają projektantom tworzenie różnorodnych konfiguracji siedzeń, aby sprostać wyzwaniom współczesnego miejskiego krajobrazu.

Seat 1200 może być stosowany w konfiguracji lub jako proste rozwiązanie samodzielne zapewniające dużą elastyczność i wspierające chęć tworzenia przestrzeni towarzyskich, w których ludzie chcą się zrelaksować i spędzić czas. Siedzisko, dostępne również w długości 600 mm, jest wykończone drewnianymi listwami Iroko i oferowane w różnych wariantach kolorystycznych w betonie, piaskowcu lub granicie.

Moduły można również dostosować do konkretnych, indywidualnych wymagań. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.

  • Współczesny i ponadczasowy design
  • Dostępne nieograniczone konfiguracje
  • Dostępne w kamieniu naturalnym lub betonie, pasujące do różnych projektów
  • Oferowany w różnych wariantach kolorystycznych
  • Konstrukcja natynkowa, kotwiona, ograniczająca zakłócenia podczas montażu
  • Moduły pośrednie mogą być używane jako samodzielne elementy
ZDJĘCIE PRODUKTU
lawka-metrolinia-marshalls

ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA SEAT 1200

 

 

 

 

KOLORYSTYKA

lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY
lawka-metrolinia-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY – ŁAWKA ULICZNA MARSHALLS METROLINIA SEAT 1200

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUSZEROKOŚĆ mmDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls METROLINIA Block 600600600456382
Marshalls METROLINIA Block 12006001200456760
Marshalls METROLINIA Radius corner Block12001200456904
Marshalls METROLINIA Corner Block600600456382
Marshalls METROLINIA X Block600600456382
Marshalls METROLINIA T Block600600456382
Marshalls METROLINIA Seat 600600600811450
Marshalls METROLINIA Seat 12006001200811900
Marshalls METROLINIA Bench 600600600456440
Marshalls METROLINIA Bench 12006001200456880
Marshalls METROLINIA Planter600600456234
Marshalls METROLINIA Radius end Block600600456370
     
DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUDŁUGOŚĆ (MM)SZEROKOŚĆ (MM)CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ (MM)WYSOKOŚĆ SIEDZISKA (MM)WAGA (KG)METODA MOCOWANIA
       
Metrolinia Seat 1200 Brackendale Sandstone1200600811450615Montaż powierzchniowy i zabezpieczony kołkami rozporowymi M12
Metrolinia Seat 1200 Brownridge Sandstone1200600811450625
Metrolinia Seat 1200 Callisto Granite1200600811450675
Metrolinia Seat 1200 Concrete1200600811450657
Metrolinia Seat 1200 Laurel Bank Sandstone1200600811450615
Metrolinia Seat 1200 Sander Red Sandstone1200600811450630
Metrolinia Seat 1200 Thornlake Sandstone1200600811450620
Metrolinia Seat 1200 Umbriel Granite1200600811450635