SIEDZISKO ULICZNE MARSHALLS TENPLO HOLLOW CHAIR – SILVER GREY

MARSHALLS TENPLO HOLLOW CHAIR

Tenplo to modułowa kolekcja mebli miejskich, która łączy liniowy styl z solidną formą i kanciastą geometrią.

Składająca się z dziesięciu modułów kolekcja oferuje ogromną elastyczność projektowania i oznacza, że ​​nie ma dwóch takich samych schematów.

Krzesło Hollow zapewnia jedno miejsce siedzące, a podłokietniki zapewniają dodatkowe wsparcie osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. Moduł łączy beton i drewno Accoya z certyfikatem FSC® i może być umieszczany razem z innymi produktami z tej serii w celu stworzenia konfiguracji lub używany oddzielnie jako samodzielny element.

  • Modułowy układ siedzeń
  • Zainspirowany wzornictwem przemysłowym
  • Trwały beton dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych z listwami z drewna iglastego z certyfikatem FSC®, dostępnymi w dwóch odcieniach
ZDJĘCIE PRODUKTU
lawka-tenplo-marshalls

SIEDZISKO ULICZNE MARSHALLS TENPLO HOLLOW CHAIR – SILVER GREY

 

KOLORYSTYKA

lawka-tenplo-marshalls

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmSZEROKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls TENPLO Hollow Bench1200440600280
Marshalls TENPLO Hollow Chair700630600198
Marshalls TENPLO Cantilever Seat1200900600554
Marshalls TENPLO Hollow Block LH1000440600258
Marshalls TENPLO Hollow Block RH1500440600258
Marshalls TENPLO Square Block2000440600380
Marshalls TENPLO Transition Block1193799500776
Marshalls TENPLO Cycle Block600440600340
Marshalls TENPLO Planter Block1200440600258
Marshalls TENPLO Litter Bin500805500280
     
RYSUNEK TECHNICZNY
lawka-tenplo-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY – SIEDZISKO ULICZNE MARSHALLS TENPLO HOLLOW CHAIR