STOJAK NA ROWERY MARSHALLS TENPLO CYCLE BLOK – ANTHRACITE

MARSHALLS TENPLO CYCLE BLOK

Tenplo to modułowa kolekcja mebli miejskich, która łączy liniowy styl z solidną formą i kanciastą geometrią.

Składająca się z dziesięciu modułów kolekcja oferuje ogromną elastyczność projektowania i oznacza, że ​​nie ma dwóch takich samych schematów.

Wyprodukowany z betonu dostępnego w dwóch kolorach, Cycle Blok może być umieszczony razem z innymi produktami z tej serii, aby zwiększyć głębię konfiguracji dzięki jego geometrii kątowej lub może być używany oddzielnie jako samodzielny element.

Blok jest wyposażony w dwumiejscową jednostkę do parkowania rowerów, która pozwala użytkownikom odpocząć rowery podczas korzystania z przestrzeni.

  • Modułowy układ siedzeń
  • Zainspirowany wzornictwem przemysłowym
  • Trwały beton dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych
ZDJĘCIE PRODUKTU
stojak-rowerowy-tenplo-marshalls

STOJAK NA ROWERY MARSHALLS TENPLO CYCLE BLOK – ANTHRACITE

 

KOLORYSTYKA

lawka-tenplo-marshalls

DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTUDŁUGOŚĆ mmWYSOKOŚĆ mmSZEROKOŚĆ mmWAGA kg
     
Marshalls TENPLO Hollow Bench1200440600280
Marshalls TENPLO Hollow Chair700630600198
Marshalls TENPLO Cantilever Seat1200900600554
Marshalls TENPLO Hollow Block LH1000440600258
Marshalls TENPLO Hollow Block RH1500440600258
Marshalls TENPLO Square Block2000440600380
Marshalls TENPLO Transition Block1193799500776
Marshalls TENPLO Cycle Block600440600340
Marshalls TENPLO Planter Block1200440600258
Marshalls TENPLO Litter Bin500805500280
     
RYSUNEK TECHNICZNY
stojak-rowerowy-tenplo-marshalls

RYSUNEK TECHNICZNY – STOJAK NA ROWERY MARSHALLS TENPLO CYCLE BLOK